Advocaat

Polmos Bielsko-Biała

Piwa, wina, wódki, szampany, miody pitne, drinki, wyroby własne - zdjęcie trunku
Kategoria: Wódki / Gatunkowe / Likiery
Zawartość alkoholu: 22%
Dostępne pojemności: 200ml butelka, 0.5l butelka, 0.7l butelka
Advocaat jest najpopularniejszym polskim likierem jajecznym. Według badań marketingowych INDICATOR, w przypadku kremów i likierów Advocaat ma mocną niezagrożoną od lat pierwszą pozycję zarówno w podaży, popycie i obrotach. Produkowany jest w oparciu o starą recepturę z obszaru południowo-wschodniej Polski, wyłącznie z naturalnych składników: świeżych żółtek jaj kurzych, naturalnej wanilii, destylatu winnego i spirytusu rektyfikowanego. Wyśmienity dodatek do drinków, ciast, lodów i kawy.

Nowe opakowanie Advocaata, zaprojektowane przez międzynarodową pracownię SiebertHead, ma na celu odświeżenie wizerunku produktu. Smukła, rzeźbiona butelka
o opływowych kształtach, wyróżnia się na półce i przyciąga uwagę konsumenta. Charakterystyczna czarna etykieta, również została subtelnie zmieniona. Pozostawiono jednak na niej typowe dla marki elementy m.in. żółte kurczaki i medale. Nowe opakowanie Advocaata odzwierciedla najwyższą jakość i klasę likieru.
Advocaat to jedyne w swoim rodzaju połączenie sprowadzanej aż z Madagaskaru wanilii, aromatycznej brandy oraz świeżych żółtek jaj kurzych z doskonałym spirytusem. Swój wyjątkowy smak zawdzięcza wysokiej jakości naturalnym składnikom oraz tradycyjnej, trzymanej w tajemnicy od lat, recepturze. Nietuzinkowe walory smakowe, jak również aksamitna konsystencja kremu, sprawiają, że jest on bardzo chętnie wybierany przez konsumentów, którzy delektują się nim w czystej postaci. Advocaat świetnie sprawdza się również, jako składnik drinków, dodawany jest także do lodów i ciast.

http://webtrunki.pl - Łeb pełen trunków