Królewskie Pełne

Browary Warszawskie Królewskie S.A.

Piwa, wina, wódki, szampany, miody pitne, drinki, wyroby własne - zdjęcie trunku
Kategoria: Piwa / Jasne / Pełne
Zawartość alkoholu: 5.8%
Dostępne pojemności: 0.5l butelka, 0.5l puszka, 0.66l butelka
Pełny smak, złocista barwa i chmielowy aromat to tajemnice smaku Królewskiego piwa. Od pokoleń warzone w tych samych stronach na bazie tradycyjnej receptury. Królewskie to doskonały wybór dla tych, którzy cenią w życiu to co naprawdę ważne - otwartość, szacunek i przyjaźń.

W 2002 roku Królewskie zostało wyróżnione Konsumenckim Znakiem Jakości, który przyznawany jest najlepszym produktom na rynku.

W 2003 roku Królewskie zostało zwycięzcą w Otwartym Konkursie Piw, organizowanym podczas XI Jesiennego Spotkania Browarników AGRO 2003. w kategorii piwo jasne pełne. Królewskie jest dostępne w półlitrowych puszkach i butelkach, a w gastronomii w 30 litrowych kegach.

Królewskie marka związana z Warszawą jest sponsorem drużyny piłkarskiej - Legii. Dlatego Królewskie w swojej działalności marketingowej nawiązuje do Legii. Kampania "kibicuje Legii" ma na celu podkreślenie faktu, że Królewskie jest sponsorem klubu piłkarskiego "Legia Warszawa" oraz związku marki Królewskie z sympatykami stołecznego klubu. Także strony www piwa Królewskie zawierają wiele ciekawostek na temat ulubionej drużyny konsumentów piwa Królewskie.

http://webtrunki.pl - Łeb pełen trunków