Stock Prestige

Stock

Piwa, wina, wódki, szampany, miody pitne, drinki, wyroby własne - zdjęcie trunku
Kategoria: Wódki / Czyste / Zwykłe
Zawartość alkoholu: 40%
Dostępne pojemności: 0.5l butelka, 0.7l butelka, 1l butelka
Stock Prestige to czysta wódka klasy premium stworzona dla uczczenia początku wspólnej drogi biznesowej dawnego Polmosu Lublin i firmy Stock.

Każdy z tych producentów ma w swoim portfelu produktów silne marki doskonale znane na naszym rynku. Obie firmy mają też bogatą historię związaną z Polską. Dlatego wybór partnerów i decyzja o współpracy nie są przypadkowe.

Po trwającej ponad 70 lat przerwie, Stock znowu produkuje w Polsce!

Butelkowanie wódki Stock Prestige odbywa się w lubelskiej fabryce wódek, w którą Stock Spirits Group zainwestował ponad 100 milionów złotych. Dzięki tej inwestycji słynna lubelska destylarnia stała się najnowocześniejszym zakładem tego typu w Polsce.

Twórcy alkoholu zapewniają, że Stock Prestige będzie kolejną marką, która dzięki unikalnej recepturze i doskonałemu procesowi produkcji przyniesie producentowi nagrody na najbardziej prestiżowych konkursach branży alkoholowej i uznanie konsumentów.

Diamentowo czysta barwa, łagodny smak i najwyzsze standardy jakości uzyskiwane są dzięki sześciostopniowej destylacji i filtracji na zimno. Surowce, z których robiona jest wódka Stock Prestige przechodzą wieloetapowy proces selekcji i kontroli.

http://webtrunki.pl - Łeb pełen trunków