Fox Jasne

Browar Perła

Piwa, wina, wódki, szampany, miody pitne, drinki, wyroby własne - zdjęcie trunku
Kategoria: Piwa / Jasne / Pełne
Zawartość alkoholu: 4.7%
Dostępne pojemności: 0.5l puszka
Opakowanie: Butelka zielona, bezzwrotna, etykieta prosta w kolorze czerwonym. Niby nic szczególnego, jednak wygląda to schludnie i przykuwa wzrok. Kontra lakoniczna, ale cieszmy się że w ogóle jest. Jedynym jasnym punktem tego opakowania jest dedykowany kapsel, zwykle w tanich piwach mamy niezadrukowane zamknięcia.
Puszka w całości czerwona z kontrastującymi białymi napisami.

Kolor: Jasne złoto, klarowne i ładnie się prezentujące. Trudno się do czegoś przyczepić.

Piana: Po przelaniu wygląda imponująco, niestety redukcja następuje błyskawicznie. Po chwili, pozostaje jedynie koronka, a od połowy szklanki piwo jest zupełnie pozbawione białej czapy. Bleeee

Zapach: Zapach określił bym jako „perłowy”, charakterystyczny dla tego browaru. Troszkę słodu, troszkę chmielu, troszkę zielonej butelki. Nie jest najgorzej.

Smak: Szału nie ma, piwo jest przeznaczone dla niewybrednego klienta. Smak jest płaski, słodowy z lekka goryczką. Jedynym atutem jest jego orzeźwiający charakter, myślę ze piwo bardzo by zyskało, pite w upalny dzień gdzieś w plenerze.

Podsumowanie: Poprawne piwo o niskiej cenie, w tej kategorii wypada całkiem, całkiem. Fox to trunek, nadający się do ugaszenia pragnienia w upalny dzień. Za niską cenę dodaje pół kufla.

http://webtrunki.pl - Łeb pełen trunków