Lubelska Grejpfrutowa

Polmos Lublin (Stock Polska)

Piwa, wina, wódki, szampany, miody pitne, drinki, wyroby własne - zdjęcie trunku
Kategoria: Wódki / Gatunkowe / Stołowe/Smakowe / Owocowe
Zawartość alkoholu: 32%
Dostępne pojemności: 100ml butelka, 200ml butelka, 0.5l butelka
Marka Lubelska od miesięcy wyznacza trendy w kategorii wódek smakowych. Dlatego jeszcze w październiku na rynku pojawi się kolejna nowość – Lubelska Grejpfrutowa. Wódka na bazie owoców brazylijskiego grejpfruta i słodkiego pomelo.


Goryczka czerwonego owocu, dojrzewającego w brazylijskim słońcu i smak zielonego słodkiego pomelo doskonale sprawdziły się w połączeniu z najwyższej klasy spirytusem.
Lubelska Grejpfrutowa to nowość, która powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie konsumentów na świeże, cytrusowe smaki.
Produkowana wyłącznie tradycyjną metodą nastawów owocowych swój charakterystyczny smak zawdzięcza odpowiednio wyselekcjonowanym składnikom, cierpliwości mistrzów produkcji oraz tradycyjnym recepturom.
Nie pomylili się starożytni nazywając grejpfrut citrus paradisi – rajskim owocem cytrusowym. Doskonale gasi pragnienie i pozostawia niezapomniane słodko-gorzkie wrażenia smakowe. Taka jest też nowa Lubelska Grejpfrutowa, słodka a zarazem zadziornie orzeźwiająca.
Doskonale smakuje pita saute oraz z dodatkiem Sprite.

Marka Lubelska od kilku miesięcy jest liderem w segmencie wódek kolorowych. Jej udział
w rynku wynosi 29% (Nielsen, Sierpień 2011).
Do sukcesu przyczyniła się Cytrynówka Lubelska, która po kilku miesiącach od wprowadzenia na rynek została okrzyknięta hitem handlowym. Rosnąca sprzedaż wskazała na zapotrzebowanie na świeże, cytrusowe smaki, które w konsumpcji są bardziej zbliżone do wódek czystych niż likierów i przyciągają do marki młodą grupę konsumentów.

http://webtrunki.pl - Łeb pełen trunków